2 - Equestrie? 》 1. část 《

26. května 2015 v 6:47 | Galaxia |  Rainbow Girls Příběhy
Tento den byl pro všechny z RG velice zajímavý, jelikož Twilight prozradila jedno velké tajemství. Vše vám budu vyprávět. Začlo to ráno když mi přišla pošta že mám s celým RG přijet do Canterlotu. Oběhla jsem domy všem RG a spolu jsme se vypravily do Canterlotu. Počasí bylo hezké takže jsme došly v pohodě.
,,Volala jste nás?" řekla a poklonila jsem se když jsme přišly před Celestiu. ,,Ano, potřebuji vás aby jste šly do světa lidí. Sunset Shimmer mi napsala že potřebují pomoc. Do školy prý přišly dvě nové studentky, sestry a že když někdo chce něco říct proti nic nemůže. Drží je nějaká moc. Musíte jim pomoct, ale hlavně nenápadně, aby nevěděla že jste od tud." řekla Celestia. ,,Dobrá" řekla Celeste a všechny členky RG kývly hlavou na souhlas. Celestia nás zavedla k portálu, : ,,Hodně štěstí!"
Skočily jsme do portálu a za chvilku jsme se objevily v jiném světě.
Portál nás vyflusl na jednu hromadu. ,,Co to sakra jsem?!" řekla Katie a koukla se na odraz na skleněném okraji sochy kde byl portál, : ,,Ale ty vlasy nevypadají tak špatně. Merlia protočila očima. ,,Tak kde jsou ty holky?!" zaujmula jsem bojovou pozici.
,,Myslim si že by jsme na to měly jít pomalu. Ani nevíme jak vypadají? zeptala se Secret. ,,Už asi jo" řekla Lovely a ukázala směrem kde byly dvě holky které se vysmívaly klukovi co stál vedle nich, ale nemohl mluvit.
,,Nechte ho ...." Lovely se najednou zarazila. Nemohla ze sebe vydat ani hlásku.
,,Lovely?!" lekla jsem se, : ,,Co jste jí to prove..." najednou jsem též nemohla mluvit. Holky nechaly toho kluka a začaly se nám do očí vysmívat, : ,,Ha! To si jako o sobě myslíte co? Nejste o nim lepší než my, ale co.. Nebudeme se s váma párat." řekla jedna a odešly. Konečně jsme mohly mluvit. ,,Co to sakra bylo?" zeptala se Katie.
,,Musíme vymyslet nějaký plán." řekla vážně Merlia.
,,Souhlasím" řekla Katie. Co takhle se nejdřív postavit a porozhlédnout se tady?" navrhla Merlia.
Kývla jsem a zkusila jsem se konečně postavit. Povedlo se to, ale pak jsem spadla. Zkusila to Celeste a té to kupodivu šlo lehce. Když jsme se konečněpostavily a 'naučily' chodit šly jsme do velké budovy. V budově bylo strašně moc lidí. Neudržela jsem rovnováhu a spadla.
Postavila jsem se a šly jsme dâl a najednou Katie stuhnula. ,,Je ti něco?"zeptala se se strachem Lovely. Katie ukázala před sebe. Byl tam nějaký kluk který vypadal jako Flash Sentry do kterého je v Ponyvillu zamilovaná. Přiběhla k němu, : ,,Ahoj... Flashy?" Flash se na ni kouknul, : ,,Ahoj.."

________________________________________________________
No a je tu další ^^ Zanechte prosim comment ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lovely Lovely | 26. května 2015 v 17:41 | Reagovat

Super Gali :D
zase :D

2 Galaxia Galaxia | 26. května 2015 v 18:13 | Reagovat

Diky Lovely, zase :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama