Rainbow Factory 6.část

8. dubna 2015 v 17:45 | Eyeless Jackie |  Rainbow Factory
Oba Pegasové utíkali stejně rychle, tak intenzivně. Ve Scootaloo to trhlo, když spatřila to, co bylo před ní. Tohle je teď vše, na čem mi záleží, pomyslela si. To, co je to přede mnou. Nic za mnou není. Ignoruj to. Soustřeď se. Již podruhé po tolika dnech, pohltil Scootaloo instinkt, a i přes hrůzy, které zažila, cítila ve svém těle smutek, které náhle přebyla touha po životě, kterou ji napumpovala skutečnost, že jí jde o život.
Rozeběhla se, podlézala dráty a ignorovala výkřiky pracovníků Rainbow Factory. Její tělo se pobouzelo k letu. S obrovskou mrštností se vyhýbala strážným a zahybala za rohy továrny. Každou skulinu pečlivě zhodnotila, musela si rychle najít úkryt.
Zamítla tuto myšlenku; I přesto, jak moc šílená Rainbow Dash může být, je ještě příliš chytrá na to, aby přehlédla případné místo, kde se Scootaloo schovává. Ale i tak se našlo řešení.
Odpadní otvor trčící ze zdi.
I přes to riziko, že roura může vést do spalovny to chtěla Scootaloo zkusit. Ujitila se, že je Dash dostatečně daleko. Rainbow byly naprosto ukradená nebezpečí, která se v Továrně nacházela. Volně běžela mezi kabelama, zkracovala si cestu přes horké páry, vycházející z kanálů a tovšechno jen proto, aby nedala Scootaloo šanci. Zastavila se náhle u onoho otvoru v naději, že ji tam zachytí.
,, Padej" zamumlala, zavřela oči a její křídla musela odolat nutkání okamžitě začít mávat.
Tiše si sama pro sebe počítala stíny,které k ní zezadu přicházely.
Jedna, dva, tři. Otevřela oči a vznesla se. Podívala se dolů do otvoru. Její oči zkoumaly vnitřek roury a Dash přistála se zaduněním na okraji otvoru. Byla příliš velká na to, aby mohla Scootaloo následovat. AHněv v její tváři zmizel a byl nahrazen škodolibým úsměvem. Začala se opět smát a řvala do roury.
,, Ty blbá krávo! Nikdy jsi neměla dobrý smysl pro orientaci! "dobírala si ji, znovu se smíchem. Scootaloo se konečně podívala, kam roura vede.
,, Ach, ne," vyjekla.
Byla v znovu v hale. Ale byli zde maskovaní poníci v černých oblecích, a samozřejmě Dash.
,, Nezabíjejte jí! Musím to udělat sama! Podmaňte si jí! Chyťte ji!" zaržála vítězně, když poníci v černém chystali tasery na Scootalino omráčení.
Scootaloo ucítila, jak jí tělem projel slabý proud elektřiny a jak její nohy obepínaly řetězy. Snažila se z nich vyprostit. Ale nešlo to. Postavila se ztěží na nohy a spatřila před sebou postavu.
Pony byla krvavě červený, lesknoucí se v umělém světle továrny. Její hříva měla na sobě malé krvavé skvrny v nádherných barvách duhy, ale většinou byla stejně červená jako kůže. Kusy kůže pokrývaly drobné skvrnky, a její vlasy byly na některých místech rozdrbané, s holými místy. Scootaloo tam spatřila růžovou barvu masa.
,, Nějaká poslední slova, ty ubohá, bezcenná děvko?"
Scootaloo zvedla bradu a nadechla se, až do konce života si chtěla zachovat důstojnost.
,, Máš krásné oči"
...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama